Bezplatné poradenství

mateřídoušek Mediace

Laktační poradenství

Kojení je mnohem víc než jen výživa dítěte. Je to to nejvíc, co můžeme svému miminku dát. Co když ale nastane problém? Ať už zdravotní, nebo jen prostá nejistota či nedostatek podpory okolí?

Jsme tu pro vás. Vždy, když budete potřebovat.

Balíčky laktačního poradenství

AKCE! V případě že využijete poradenství u nás v centru je cena za poradenství 400Kč.

Z vlastních zkušeností víme, jak důležitá je zejména dlouhodobá podpora. Proto Vám v každém balíčku nabízíme možnost, ozvat se nám, kdykoliv to budete potřebovat, v průběhu několika týdnů. Kterou formu pomoci a podpory si vyberete, už je jen na Vás.

Všechny on-line konzultace budou probíhat přes Messenger nebo Whatsapp, kde nám můžete zanechat vaši otázku kdykoliv Vám to bude vyhovovat. Naši reakci však prosím očekávejte v čase od 8 do 20 hodin.

V případě individuálního laktačního poradenství, je nutná domluva na konkrétním termínu a místě konzultace, s laktační poradkyní.

Je-li nutné domluvené poradenství zrušit nebo přesunout na jiný termín, oznamte to prosím své poradkyni co nejdříve.

Potřebuješ pomoct? Přijedu za tebou –  Individuální laktační poradenství (cca 2 hodiny) + následná on-line podpora po dobu 14 dní

990 Kč + cestovné 14 Kč/km

Přišla bolest, nepohoda – On-line konzultace při problému po dobu 14 dnů

290 Kč

Podpořím tě v šestinedělí – On-line konzultace při problému po dobu 6 týdnů

690 Kč

Společně od samého začátku –  Individuální příprava na kojení on-line nebo osobně (cca 2 hodiny) + následná on-line podpora po dobu 14 dní

990 Kč + cestovné 14 Kč/km

Máte zájem o laktační poradenství?
Napište nám!

  Kontaktovat nás můžete i na sociálních sítích

  Nosící poradenství

  Víme, že nošení dětí může být náročné a vyžaduje trpělivost, znalosti a podporu. Proto jsme tu pro Vás a nabízíme Vám naše zkušenosti a znalosti ohledně nošení dětí

  V nosícím balíčku nabízíme dlouhodobou podporu a možnost kontaktovat nás kdykoliv během několika týdnů. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, můžete nás kontaktovat přes Messenger nebo Whatsapp a položit nám své otázky. Odpověď na Vaši zprávu očekávejte v čase od 8 do 20 hodin.

  Pokud si přejete individuální poradenství ohledně nošení dítěte, prosím, kontaktujte nás a domluvte si termín a místo konzultace s naším odborníkem na nošení dětí.

  V případě, že je třeba domluvené poradenství zrušit nebo přesunout na jiný termín, oznamte to prosím co nejdříve našemu odborníkovi na nošení dětí. Jsme tu, abychom Vám pomohli, a rádi Vám poskytneme naši podporu v této důležité fázi Vašeho života s dítětem.

  Nosící poradenství

  Individuální poradenství u Vás doma – poradíme a vyzkoušíme s Vámi nosítka a ukážeme jak navázat do šátku (cca 2 hodiny) + následná on-line podpora po dobu 14 dní

  890 Kč+ cestovné 14 Kč/km

  Individuální nastavením vlastního nosítka

  200 Kč

  Individuální konzultace v centru či on-line

  200 Kč

  Máte zájem o laktační poradenství?
  Napište nám!

   Kontaktovat nás můžete i na sociálních sítích

   Půjčení nosících pomůcek

   Rádi byste si nošení nejprve vyzkoušeli a zjistili, zda je tato cesta pro Vás to pravé?

   Váš nošenec odrostl, rád běhá, ale na celodenní výlet by se Vám nosítko hodilo?

   Přemýšlíte, co pro Vás bude lepší? Šátek nebo nosítko? U nás můžete vyzkoušet oboje a rozhodnout se, co si domů pořídíte. Třeba si zamilujete oboje 🙂 .

   A nebo k Vám na návštěvu přijde nosící kamarádka, která ale svou nosící pomůcku nechala doma? I tuhle zapeklitou situaci umíme vyřešit 🙂

   Nabízíme půjčení nosících pomůcek na tak dlouho, jak Vy sami budete potřebovat.

   Půjčujeme po domluvě ve Zlíně a blízkém okolí.